خانه

سازمان بسیج مداحان

فعالیت شبانه روزی گروه‌های جهادی مداح استان خوزستان برای مقابله با کرونا

گروه‌های جهادی مداح استان خوزستان برای مقابله با کرونا به صورت شبانه روزی به کمک دولت و دستگاه های اجرایی استان رفتند.

عبدالرحمن روهنده مسئول بسیج مداحان استان خوزستان به خبرنگار سازمان گفت: طی درخواست مسئولین استان خوزستان در خصوص ویروس زدایی و ضدعفونی کردن شهرها و درخواست کمک از سپاه ولیعصر استان خوزستان و ابلاغ سردار فرماندهی محترم سپاه استان جهت حضور جهادی همه اقشار بسیج جهت مقابله با ویروس کرونا به خصوص جامعه مداحان این سازمان با راه‌اندازی 25 گروه جهادی مداح اقدام ضد عفونی کردن مراکز عمومی کردند.

وی گفت: در همین راستا با تقدیر از فعالیت‌های زینب گونه پرستاران و پزشکان وهمچنین خنثی کردن فعالیت دشمن درعرصه فضای مجازی تعدادی از خواهران بسیجی مداح اقدام به حرکتی زیبا کرده و با تقدیم گل به پرستاران و خداقوت همبستگی و همکاری خود را با این آیه‌های  خستگی ناپذیر را به نمایش گذاشتند .

روهنده اذعان کرد: دراین دیدار که با هدف تقویت روحیه پرستاران انجام شد خواهران بسیجی مداح حمایت همه جانبه خود را جهت هرگونه همکاری و مساعدت جهادی با تیم پزشکی درمانی اعلام و تصریح کردند تا ریشه کن شدن این ویروس در کنار کادر درمان و پیشگیری خواهند بود.

همچنین در یک حرکت خدا پرستانه تعدادی از گروه های جهادی مداح استان  اقدام به توزیع ماسک و دستکش یکبار مصرف در سطح شهر نمودند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)