خانه

سازمان بسیج مداحان

اولین کارگروه جهادی بسیج مداحان وهیئات مذهبی استان خوزستان کار خود را آغاز کرد

اولین کارگروه جهادی سازمان بسیج مداحان وهیئات مذهبی خوزستان با بازید از منطقه غیزانیه کار خود را آغاز کرد

به گزارش پایگاه اطلاغ رسانی بسیج مداحان قرارگاه جهادی بسیج مداحان و هیئات مذهبی خوزستان با توجه  به ابلاغ سازمان بسیج مداحان وهیئات مذهبی کشور راه اندازی گردید و اولین فعالیت خود را با رصد و شناسایی منطقه کم برخوردار غیزانیه که مدتی است از بحران بی آبی به شدت رنج میبرند برگزار کرد.

همچنین نشست و هم اندیشی با گروه های جهادی مستقر در منطقه با اعضای این قرارگاه با همراهی مسئول محترم بسیج مداحان و هیات های مذهبی استان خوزستان به عمل آورد .

در این بازدید ظرفیت ها و نقصان های منطقه و همچنین تطبیق با برنامه و ظرفیت های قرارگاه جهادی هیات های مذهبی استان صورت پذیرفت .

در ادامه با توجه به دهه کرامت و ولادت علی ابن موسی الرضا المرتضی (ع) مقرر گردید که در یک حرکت جهادی با حضور خدام علی بن موسی الرضا (ع) به پروژه های آبرسانی در حال تاسیس در روستاها غیزانیه که مدتی است درگیر بحران آب رسانی بوده بازدید بعمل آید و پروژه های تکمیل شده در این روستاها افتتاح گردد و برنامه ی فرهنگی و همچنین جشن دهه کرامت با برنامه های متنوع برای دانش آموزان وعموم مردم با رعایت پرتوکل های بهداشتی برگزار گردد .

شایان ذکر است با توجه به فعالیت دشمنان در عرصه رسانه و تاثیر گزاری فکری و روانی بر قشر جوان و خانوادها ، لذا جهت پیشگیری از هرگونه اقدامات مخرب عقیدتی و فکری جوانان و مردم روستا های منطقه جوانان جهادی دست بکار گردید و فعالیت های فرهنگی و مذهبی را طراحی و در دستور کار خود قرار دادند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.