خانه

سازمان بسیج مداحان

مصاحبه

مصاحبه با مجدیان مسئول واحد خواهران بسیج مداحان استان خوزستان

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، مجدیان مسئول واحد خواهران بسیج مداحان استان خوزستان در مصاحبه با خبرنگار ما از فعالیت های انجام یافته در هفته بسیج و عرصه خواهران اذعان داشت: از مهمترین فعالیت های انجام یافته می توان به برگزاری جلسه اندیشه و با حضور خواهران حوزه علمیه سازمان تبلیغات جمعی از مبلغین شعرا و مداحان سطح استان و بسیج جامعه زنان و برگزاری دوره آموزش خانواده به سبک اسلامی از طریق فضای مجازی و دیدار از خانواده های شهدای مداح نام برد .

مجدیان در خصوص کمکهای مومنانه خواهران بسیج مداحان گفت: جامعه آماری این عملکرد خواهران بسیجی و ولایی شامل بسته ها معیشتی و کمکهای نقدی و غیر نقدی به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال میباشد .

مسئول خواهران بسیج مداحان استان خوزستان در خصوص اقدامات موثر در مبارزه با بیماری کرونا بیان داشت:  در مجموعه خواهران بسیج مداحان اقدامات زیادی انجام شده که از مهمترین آنها توزیع بیش از ۵ هزار ماسک همراه با تراکت دعای صحیفه و نکات بهداشتی در سطح شهر معابر و مراکز درمانی علی الخصوص راننده های تاکسی و اتوبوسرانی می باشد.

وی در خصوص اثرگذاری بسیج در انقلاب اسلامی گفت: بسیجیان ولایی با وحدت و اتحاد و ترغیب و تشویق آن در میان امت، پرهیز از اختلاف و تفرقه، انتشار امور معنوی و مبانی مذهبی در جامعه به ویژه در میان جوانان، شناخت دقیق دشمنان و آگاهی از ترفندهای گوناگون عناصر ضدانقلاب (داخلی و خارجی) و جلوگیری از ضربه فرصت طلبان به انقلاب، می توانند در صیانت راه انقلاب و تداوم آن، گام های مؤثری را بردارند. یقیناً این نیروهای مخلص، كارآیی خود را در این زمینه با هوشیاری، ارتقاء آگاهی و بینش، حضور مستمر و فعال در صحنه های انقلاب می توانند دوچندان كنند. زیرا اگر آنان عرصه را خالی كنند، ضمن این كه دشمن از این یأس و سرخوردگی شاد می شود، نیروهای فرصت طلبان و نامحرمان با انقلاب، در جهت مسخ ارزش های انقلاب و تهی نمودن آن از درون اقدام می كنند.

 مجدیان همچنان افزود: بسیجیان با تعقیب خط صحیح انقلاب اسلامی، از طریق افزایش معلومات و سطح دانش و آگاهی های خود من جمله بینش سیاسی، می توانند در صحنه های مختلف، حضور خود را اعلام دارند و خنثی گر توطئه دشمنان انقلاب بوده و با شجاعت و فداكاری از آفات احتمالی انقلاب جلوگیری كنند. آنها از این طریق می توانند راه شهدای جاوید را پاس دارند و از ارزش های والای انقلاب اسلامی محافظت نمایند.

این مسئول در خصوص ولایت مداری بسیج گفت: ملاک شناخت یک بسیجی ولایتمداری و ولایتپذیری اوست، بسیجی کسی است که گوشش به فرمان ولایت، چشمانش به لبان رهبری و در یک کلام همراه رهبری است و نه یک قدم جلوتر و نه یک قدم عقب تر از ایشان قدم  اگر ما توانستیم در طول سال جنگ تحمیلی در مقابل دشمن بایستیم به دلیل وجود ولایت بود

مجدیان گفت : بسیج به عنوان یکی از نهادهای برخواسته از بطن انقلاب اسلامی و این نهاد همیشه و همه جا حافظ آرمانها و دستاوردهای نظام اسلامی بوده و با حضور خود در تمام صحنه‌های انقلاب از مأموریتهای محوله موفق از میدان بیرون آمده است.