خانه

سازمان بسیج مداحان

حجت الاسلام قمی: تعظیم شعائر حسینی، تضمین کننده حیات و حرکت مکتب است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه نیازهای مردم، جامعه و انقلاب مسئله ما است و راهنمای ما نیز رهبری هستند، گفت: چند سال است که ایشان تاکید می‌کنند به موضوع خانواده بپردازید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان ، حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دهمین همایش سالروز بسیج مداحان که امروز (چهارشنبه) در سالن رضویه سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد طی سخنانی، گفت: به اساتید خداقوت عرض می‌کنم، ما همه هم‌جبهه‌ای هستیم و این بحث‌های ظاهری داخلی را جدی نمی‌گیریم.
وی افزود: شهید کاظمی یک وقتی به ما گفت که بیایید و پاسدار شوید، من به او عرض کردم که ما مدت‌ها است که وا داده‌ایم و در تصورمان این لباس سبز، تنمان است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در ادامه تاکید کرد: در بسیج مداحان و نهادهای انقلابی و مکتبی که در حوزه اقامه عزای حسینی و تعظیم شعائر حسینی خادم هستند و زحمت می‌کشند، یک انسجام و یکپارچگی بین عزاداران سیدالشهدا وجود دارد که به آن افتخار می‌کنیم.
حجت‌الاسلام قمی با بیان اینکه اگر توفیق داشته باشیم، هدف ما بهتر خدمت کردن است، اظهار داشت: اگر در جایی ضعفی دیده می‌شود، باید احیا شود، اگر افول کرده باید تقویت شود.
وی افزود: تعظیم شعائر حسینی و برکات آن قرن‌ها جلوی چشم‌های ما است و نسل به نسل، ما در پناه سیدالشهدا به جلو آمدیم.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه جای خوشحالی است که یک روز برای بسیج‌مداحان در تقویم وجود دارد، گفت: مقام معظم رهبری، مداح را مبلغ می‌دانند.
حجت الاسلام قمی اظهار داشت: یک زمانی منزل آقای حسن‌زاده آملی بودیم و یکی از طلاب از ایشان پرسیدند که تکلیف ما در حوزه اجتماعی و سیاسی چیست؟ پاسخ دادند، «ساده است، چشمانتان را به لبان مقام معظم رهبری بدوزید.»
وی با بیان اینکه نیازهای مردم، جامعه، انقلاب مسئله ما است و راهنمای ما نیز رهبری هستند، تاکید کرد: چند سال است که ایشان تاکید می‌کنند به موضوع خانواده بپردازید.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: دشمنان بشریت بر موضوع خانواده تمرکز کردند و در کشورمان نیز سرمایه‌گذاری تبلیغاتی‌ خود را افزایش دادند، از این رو هرچه که ضرورت جامعه است باید به آن بپردازیم.
گفتنی است، در این مراسم از خانواده شهید شاخص سال ۱۴۰۰، شهید عبدالهادی موسوی کراماتی از استان بوشهر تجلیل شد.
در پایان این همایش نیز از کتاب «منبر نخل» که به شهید میثم تمار و شهدای شاخص مداح می‌پردازد، رونمایی شد

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)